Rüyada Kulak Temizlemek

yorumsuz
259 görüntülenme
Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüya sahibi için güzel günleri işaret edecektir ve mutlu olacaklarını gösterecektir. Kendilerine hizmet edecek olan güzel huyları bulunan kadınlara delalet etmektedir. Hiçbir şeyden korkmamayı göstermektedir ve dedikodulardan da kaçacak olmaya delalet eder. Daima sözü dinlenen kişiler arasında yer almayı göstermektedir ve bununla birlikte tüm sıkıntılarını üzerinden atacağına da delalet etmektedir.

Gururlanmayı gösterecektir ve değerli olan durumları yaşamaya delalet olacaktır. Herkesin kıskanacağı durumlarla karşılaşmayı simgelemektedir. İleride sahip olacağınız çocukların sizler için ne kadar hayırlı olacaklarına delalet etmektedir.

Rüyada Kulak temizlemek, birtakım sorunların üstesinden gelmeyi başaracağınıza delalet eder. Rest çekmemeniz gereken kişilere karşı daha anlayışlı olmanız gerektiğini de ifade edecektir. Aynı zamanda dertlerden kurtulmayı ve ferahlığa erecek güce erişmeyi simgelemektedir. Darlıktan bolluğa ulaşarak, çok daha konforlu bir yaşamın sizden yana olmasını simgelemektedir.

Rüyada kulak temizlemek ve kirini görmek, zenginliğe delalet olacaktır. Kazancınızın bir hayli yüksek miktarlarda olmasına işaret edecektir. Aynı zamanda keyfinizin ve neşenizin de yerine gelmesini sağlayacak olan durumları gösterir. Aksiliklerden kurtulmaya ve sıyrılmaya delalet ederken, aynı zamanda yaşanacak olan güzel günlerin de habercisi olacaktır.

Adeta bir kurtuluşu göstermektedir ve alacağınız güzel haberler sayesinde maddi ve manevi olarak iyi yerlere gelmenize delalet edecektir. Hastalıklardan kurtulmaya ve şifa bulmaya işaret olan bir rüyadır. Hissedilecek olan mutluluk verici sözlerin ve olayların yaşanacak olmasını işaret edecektir. Hayatınızın daima hayır içerisinde ve büyük bir rahatlıkla geçecek olmasını göstermektedir. Ters giden işlerinizin düzelmesine delalet etmektedir ve tüm sıkıntılardan sonra gelecek olan hayırlı haberlere delalet edecektir. Güzellikle ve mutlulukla devam edecek bir yaşamı tercih etmekte olduğunuzu da gösterecek olan bir rüyadır. Rüya sahibi için gözyaşlarının mutluluktan akacak olmasını haber verir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın