Rüyada Kulak Deldirmek

yorumsuz
2.732 görüntülenme
Rüyada Kulak Deldirmek

Rüyada Kulak Deldirmek

Rüya sahibi erkek ise, insan ilişkilerinde sorunlar yaşayacağına, aile ve arkadaş çevresiyle sürekli anlaşmazlığa düşeceğine, çevresindeki insanlarla kavga edeceğine ve aşk hayatının kötü gideceğine delalettir.  Rüya sahibi eğer kadınsa, bakımına çok özen göstereceğine ve bu durum karşısında eşiyle sorunlar yaşayacağına delalettir. Kadının kendine çok fazla düşkün olması iyi değildir.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, kişinin büyüklerinin sözlerine riayet edeceğine, onların nasihatlerine uyacağına, düzenli bir hayat süreceğine, kısmetini açılacağına işaret eder. Ayrıca, yüzünü güldürecek, çok iyi bir evlilik yapacağına, büyüklerin sözlerine uyarak, hayatta yaşayabileceği sorunları en aza indirgeyeceğine işaret eder.

Rüyada Burun Deldirmek

Rüya sahibinin sorumsuz yaşayacağına, bundan da maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalettir.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlediğini görmek, rüya sahibinin, yaptığı hatalı davranışlar yüzünden, sıkıntılar yaşayacağına, bir dostu sayesinde yanlış yoldan döneceğine ve daha önce yaptıklarından pişman olacağına, kendisini düzeltmek için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Kulak Kanaması

Rüyada kulak kanaması görmek, rüya sahibinin hakkında dedikodu yapıldığına delalettir. Kişinin bunu duyacağına ve çok üzüleceğine yorumlanır. Rüya sahibi bu durum karşısında sıkıntılı ve mutsuz günler geçirecektir.

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada kulak görmek, mal sahibi olmaya, rütbe ve makam sahibi olmaya ve evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin kulağını hayvan kulağı gibi görmesi ise, makam ve rütbesinin elinden alınacağına yorumlanır. Rüya sahibi kendisinde birbirinden güzel kulaklar görürse, güzel ve sevindirici haberler alacağına, eğer tam tersi kulakları birbirine benzemezse ve çirkin olursa kötü bir haber işiteceğine yorumlanır. Rüyada rüya sahibinin kulağı çınlarsa, kulağı çınlayanı andığına işaret eder. Eğer kulağı delik ise, birçok şeyden haberdar olduğuna yorulur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın