İple Kulak Estetiği, İple Kulak Estetiği Nasıl Yapılır?

yorumsuz
339 görüntülenme
İple Kulak Estetiği, İple Kulak Estetiği Nasıl Yapılır?

İple Kulak Estetiği

Yüzümüzde ve vücudumuzda estetik anlamında pek çok noktaya önem veririz. Bunlardan birisi de kulak estetiğidir ve yüzümüzle orantılı bir şekilde görülmesi önemlidir. Aksi halde ise kepçe kulak adı verilen bir görünüm oluşur ve bu da insanlar içerisinde hem alay konusu olmakta, hem de yadırganmaktadır. Bu nedenle de kişilerin başvurmakta oldukları farklı yöntemler vardır. Bunlardan birisi de iple kulak estetiği nasıl yapılır sorusunu akıllara getirmektedir. İple kulak estetiğinin sizlere neler kazandırabileceğini ve nasıl yapılması gerektiğini öğrenmek amacıyla bu yazımızı takip edebilirsiniz.

İple Kulak Estetiği Nasıl Yapılır?

Genetik faktörlerden dolayı kıkırdak yapısının açılması durumunda uygulanmaktadır. İp ile asılması ve bunun neticesinde de içe doğru gelişmesine olanak verilmesi şeklinde uygulanan bir yöntemdir. Sonuçların kişiden kişiye değişebileceğini unutmamak gerekmektedir. Bu yöntemlerle ilgili profesyonel olarak işlem yapan sağlık merkezleri ve uzman doktorlar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Kişilerin kesinlikle kendi başına denememesi gerekir ve bu konuda dikkatli olmaları son derece önemlidir. Bu yöntemin uygulanması esnasında kesinin bulunmaması büyük bir avantaja dönüşmektedir. Görsel anlamdaki tüm bozuklukların ve eksikliklerin giderilmesinde önem verilen bir uygulama şeklinde karşınıza çıkacaktır. Dış görünüşe önem veren kişilerin tercih edebileceği yöntemler arasında yer aldığını da söylemek mümkündür.

İple Kulak Estetiği Sonrası Neler Yapılır? 

Hastaların kısa sürede normal yaşantısına dönmesi sağlanabilmektedir. Bir gün gibi kısa bir süre içerisinde normal yaşantısının yanı sıra iş hayatına da dönüşü sağlanmaktadır. Ancak duş alması için genellikle 3 gün süre verilmektedir. Ancak bunun dışında diğer yöntemlerde olduğu gibi çok uzun süre beklenilmesine gerek görülmemektedir. Ameliyat sonrasında herhangi bir şişliğin görülmeyeceğini söylemek mümkündür. Aynı şekilde morluklar da oluşmayacaktır ve gerçek görünümü aynı gün kazanmasına olanak verilecektir. Klasik yöntemlere göre daha üstün özellikleri bulunmaktadır. Bandajı yalnızca belirli sürelerde takacak olan hastaların, bu konuda bir problem yaşamayacağına da garanti verilecektir.

Belirli bir süre deformasyonlara ve travmalara karşı kulağınızı korumanız sayesinde herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Dinlenme süresinin yalnızca 1 gün olması, iple kulak estetiğinin tercih edilme sebepleri arasında bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın